O mně

Jmenuji se Lucie Heinzová

a mou pravou podstatou, stejně jako tvou, je čistá láska a světlo.

Jmenuji se Lucie

Zde na zemi jsem momentálně matka nádherné holčičky, manželka úžasného muže a procházím stejnou transformací, jako ty.

Možná jsem jen krok napřed. Uvědomila jsem si to totiž už před několika lety. Došla jsem do bodu ve svém životě, kdy jsem už nemohla ignorovat to, co jsem cítila. Moje duše křičela a já jsem neposlouchala. Jednoho dne zakřičela tak, že mne to vyřadilo z mého, dosud vlastně naprosto normálního a docela fajn života.

Bolelo to. Bolelo to tak, že jsem si nikdy ani vzdáleně nebyla schopná představit takovou bolest. Byla jsem zlomená, ztracená, bez naděje, ale zvládla jsem to a každý den je teď pro mne krásnější, než ten předešlý.

Už vím, že jediný kdo mi může pomoci, jsem já sama. Jsem na cestě přerodu a začínám si vzpomínat. Jsem vděčná, za vše, co se stalo, protože díky tomu jsem tam, kde jsem.

Vím ale také, jak moc bych ocenila, kdybych tento proces mohla s někým sdílet. Kdybych měla někoho, kdo by mi řekl to, co teď už vím. Nezbláznila ses, procházíš transformací, která nejde zastavit. Nebraň se tomu. Prožij si to, i když to tak vypadá, nezabije tě to. I když to bolí a máš pocit, že ztrácíš rozum, procházíš léčením a vše, co ti už neslouží, odchází. Jsi a budeš v pořádku.

 

Jsem tady, abych se podělila o tuto zkušenost, o toto poznání a pokud to pomůže třeba jen jediné bytůstce, tak to má smysl.

O mě

Dovoluji si žít radostný život plný lehkosti a hojnosti.