Galerie

 

Útočiště 1

Útočiště 1

Společně s Útočištěm 2 tvoří jeden obraz. Dvě části celku. Jsou ale také naprosto individuální. Já je ráda vidím, když visí spolu, protože společně tvoří konejšivou náruč. Představuji si je jako nepřístupné části hor, do kterých odlétám ve svých představách, když se potřebuji zklidnit a být v bezpečí . Jen se tak posadím a dívám se do nekonečného nebe.

2021

Útočiště 2

Útočiště 2

2021

Mandala Víla

Mandala Víla

Obraz opět na přání. Zadání bylo víla, psí tlapka, fialová a modrá barva. No a vyloupla se z toho tato kráska :)

2021

Anděl

Anděl

Nádherná bytost plná ženské energie. Takhle přichází inspirace, prostě mi nedal spát, dokud nevznikl. Plný světla. Ráda používám svítící barvy a jeho křídla pod jistým úhlem září.

2020

Já jsem světlo

Já jsem světlo

Cítíte to taky? Někdy mám pocit, že je světlo uvnitř mne tlumené jako by odpočívalo. Jindy mne překvapí jeho síla a svítím do všech stran. Nechávám ho plynout, obejmout mé tělo. Koupu se v jeho intenzitě a posílám ho dál...

2020

Mandala Mořská hlubina

 Mandala Mořská hlubina

Mořská hlubina vznikla opět na přání. Zadání bylo jasné. Tyrkysová, jako hlavní barva mandaly doplněná modrou, zlatou a vínově červenou. Střed mandaly měla tvořit mušle a mořská víla nesměla chybět. Přidala jsem delfína jako symbol svobody, radosti a světla. Také kvůli jeho láskyplné energii, kterou vyzařuje. Je velmi dobrým ochráncem stejně tak jako pentagram.

2020

Mandala Duše

Mandala Duše

Duše vznikla čistě intuitivně. Vybavuji si, že jsem někde slyšela nebo četla, že duše je jako jedinečná květina. Žádná další taková není. Nevěděla jsem, jak bude nakonec vypadat, ale jistou vizi jsem měla. Růže, květ života, hudba, šperk a dva motýli jako pečující strážní andělé.

2020

Mandala Zelená

Mandala Zelená

Tato kráska dělá radost mé mamince. Narodila se ve znamení raka, proto jsou v mandale hned 2 symboly tohoto znamení. Knihy jsou zde jako připomínka její lásky k četbě. Zelená, černá a žlutá jsou barvy mandaly, které si přála. Přidala jsem ještě 2 ochranné znaky a to slunce a triskelion.

2019

Mandala Kouzlo ženy

Mandala Kouzlo ženy

Nejen tento název, ale i mandala samotná přesně vystihuje ženu, pro kterou jsem ji vytvořila. Magie, příroda, tanec, ženskost, cykličnost, ochrana. Tato mandala byla první, kterou jsem malovala na plátno a prostě chtěla být stvořena. To nutkání, které mě neustále pobízelo… Zrodila se pro konkrétní (pro mě velice důležitou a milovanou) osůbku, jako jediná bez jejího zapojení, ale celá o ní.

2019

Dívka v oblacích

Dívka v oblacích

Obraz pro mou dcerku. Plný naděje, dětského snění a strážných andělů.První obraz, který jsem si troufla namalovat na plátno.

2019

Mandala Emoce

Mandala Emoce

Hned druhá mandala, kdy jsem byla plná silných emocí, které se potřebovaly projevit. Nechala jsem se vést intuicí a použila jsem pro mne hodně nestandardní barevnost, ale tak to mělo být J

2018

Mandala Země

Mandala Země

Tato mandalka započala mé nové období tvorby. Byl to ten první impulz, po spoustě let, vzít do ruky tužku a papír a znovu začít tvořit. Pojmenovala jsem jí Země, protože přesně tak jí vnímám, jako naši krásnou planetu zemi, milující a konejšivou.

2018