Channeling

Tunia: Jak byste zacházeli s plačícím dítětem?

Moji nejdražší bratři a sestry,

Tady mluví Tunia. Zdravím vás v míru a lásce z vesmírné lodi Nový Jeruzalém.

Stále na mě dělá dojem, jak se vám všem na Zemi daří. Vyrostla jsem v post-nedostatkové společnosti, kde byly uspokojeny všechny mé potřeby. Myslím, že nejdéle jsem měla neuspokojenou potřebu asi jeden den. Nemohu se ani pořádně zamyslet nad tím, že pro spoustu lidí je normální mít nenaplněné potřeby. Ať už jsou tyto nenaplněné potřeby finanční jistota, zdraví, dobří lidé kolem, smysl jejich života, dostatek času na odpočinek a zábavu atd.

Říkám to se vší láskou: vy pozemšťané máte trochu zkreslenou představu o tom, co by měla průměrná bytost zvládnout. Zdá se, že si myslíte, že každý by měl být schopen zvládnout neustálý stres a bolest neustálých nenaplněných potřeb bez větších problémů. Jediný důvod, proč si to myslíte, je ten, že v dnešní době se na Zemi mohou narodit jen velmi silné duše.

Kdybyste vzali průměrnou bytost odněkud z vesmíru a dali jí „léčbu na Zemi“, velmi pravděpodobně by upadla do deprese a byla by závislá na látkách k utlumení bolesti. Pokud se tedy podíváme na pozemšťana, který je v depresi a je závislý na nějaké látce, říkáme si „ano, bohužel naprosto chápeme, proč je tento člověk takový. Také ho nebo ji velmi milujeme, přejeme si, abychom byli v pozici, abychom jim mohli přímo pomoci.“

To také znamená, že když se podíváme na pozemšťana, který není v depresi a není závislý na nějaké látce, velmi to na nás zapůsobí, protože se díváme na někoho, kdo je v jistém smyslu silnější než my. Totéž platí pro mě – většině lidí, kteří poslouchají toto poselství, se daří lépe, než by se dařilo mě, kdybych měla normální pozemský život.

Proto bych vás ráda pozvala, abyste byli k sobě laskaví. Spoustě pozemšťanů se ve skutečnosti vede neuvěřitelně dobře, vezmeme-li v úvahu stres, pod kterým jsou. Všichni jsme z vás opravdu velmi ohromeni. Jsme na tebe hrdí a máme tě moc rádi. Jde ti to skvěle.

Rád bych vás také pozval, abyste tuto laskavost rozšířili na další lidi. Upřímně řečeno, obvykle nevíte, čím si ostatní lidé prošli. Kdybyste mě nechali sedět tady vedle sebe a řekli byste: „Věříš tomu, že to ten člověk udělal“, rychle bych proběhla jejich hlavní životní události a velmi pravděpodobně bych řekla: „Ano, mohu uvěřit, že to ten člověk udělal, protože v minulosti velmi trpěl.“

Minulý týden jsem mluvila o důležitosti laskavosti. Být laskavý k sobě i ostatním může být velmi prospěšné. Jedna věc, která vám může pomoci být laskaví, je uvědomit si, že vy i ostatní lidé jste v minulosti téměř jistě velmi trpěli. Může být něco vhodnějšího než jednat s laskavostí a láskou k někomu, kdo velmi trpěl?

Pozemšťan Matt Kahn řekl skvělou věc, kterou bych ráda zopakovala. Pokud vidíme plačící dítě, naším prvním instinktem je utěšit ho, projevit mu lásku a zjistit, zda nemá nenaplněné potřeby, jako je hlad. Ve skutečnosti je to velmi vhodný způsob, jak se vypořádat s jakoukoli bytostí, která trpí bolestí, ať už je to dítě nebo dospělý. Každý může mít prospěch z lásky, soucitu a laskavosti.

To je také jeden ze způsobů, ve kterém je ženskost neuvěřitelně silnou silou. Ženskost má snazší přístup než maskulinita k lásce a vyživující energii. Láska a laskavost a vyživující energie jsou neuvěřitelně mocné síly, které mohou lidem dramaticky pomoci a mohou přetvořit celý svět k lepšímu.

Vaše společnost si myslí, že milující matka nebo milující otec svět příliš nezmění, zatímco člověk, který vydělává hodně peněz v bance, je důležitý a mocný člověk. To ve skutečnosti není pravda. Milující člověk je silnější a má větší vliv na svět než někdo se zavřeným srdcem, i když je bohatý.

Proto jsem ve svém úvodním poselství řekla, že je to dobrota průměrného člověka, která usnadňuje současný přechod k lepšímu světu.

To znamená, že je samozřejmě také zcela možné být bohatý a milující.

Pokud chcete pomoci světu, jedna z nejlepších věcí, kterou můžete udělat, je jednat s co největší láskou, soucitem a laskavostí vůči sobě i ostatním lidem. Neočekáváme, že z tebe bude přes noc svatý, který najednou miluje všechno a všechny. Je naprosto v pořádku být občas vytočený, naštvaný nebo vyčerpaný. Byla bych taky, kdybych byla ve tvé kůži. Přesto: kdykoli jednáte s trochu větší laskavostí než včera, k ostatním nebo k sobě, děláte obrovskou změnu v celém světě.

Rádi bychom se vás zeptali: kdybyste měli dítě a plakalo, co byste dělali? To vám může potenciálně napovědět, co byste v tuto chvíli osobně rádi dostali. Pokud byste ho například objali nebo byste se mu pokusili láskyplně naslouchat, možná právě to byste právě teď rádi dostali.

Nyní vás opouštíme se vší láskou a přáním všeho dobrého. Jde vám to naprosto fantasticky a jsme na vás moc pyšní.

Tunia

Publikováno 08.09.2022 EraOfLight

https://eraoflight.com/2022/08/09/tunia-how-would-you-treat-a-crying-child/

https://www.youtube.com/watch?v=qo09jYstwQ8