Channeling

Prázdnota před narozením

Drazí,

Pravděpodobně potřebujete něco nového a vzrušujícího. Cítíte, že vám něco chybí, i když je pro vás obtížné identifikovat, co to je. Takže některé dny toužíte uspořádat oslavu, jindy chcete na dovolenou a další dny toužíte po finanční nebo romantické odměně. Ale pokud by se tyto položky objevily, neudržely by váš zájem dlouho.

Nacházíte se mezi potřebami. Potřeby včerejška vás již nenaplňují a potřeby nového vás teprve čekají. Jste v osobní prázdnotě.

I když tato prázdnota skončí během několika dní, může se to zdát jako věčnost.

Chcete se cítit, jako byste byli součástí Země, možná jako předtím, než Covid ve vašem světě hodně změnil. Přesto se tyto aktivity před Covidem zdají být ploché. Ve skutečnosti se cítíte plochý. Nic nebo jen velmi málo ve vás vzbudí zájem, ale hodně vás ruší.

Pravděpodobně se tedy pokusíte vrátit k aktivitám před Covidem a budete doufat, že vzbudí váš zájem. Bohužel se to podaří jen velmi málo z nich, včetně jídla. Nic se nezdá správné a téměř vše se zdá být špatné.

kde je tvoje radost? kde je tvůj smích?

Takhle to nebude trvat dlouho. V jistém smyslu je tato osobní prázdnota vaším časem před narozením. Doba krátce před narozením, kdy se zdá, že není k dispozici mnoho radosti – ale místo toho bolest a strach.

Samozřejmě i čtení těchto slov vás rozzlobí. Neboť chcete, aby vše bylo prosluněné a zářící HNED. Ne zítra nebo brzy, ale HNED. Takže víte, že nastal čas vašeho narození. Rozdíl je v tom, že tento porod je vnitřní. Jste nová bytost připravená narodit se do vnějšího světa. A protože jste tak blízko svému novému zrození z vnějšího světa, jste podráždění, mrzutí a jednoduše nepříjemní.

Váš smích a radost se vrátí, ale v jiné podobě, než tomu bylo před dokončením tohoto nového zrození. Stejně jako chrastítka už nefascinují předškoláky, tak je to teď i pro vás. Vyvinuli jste se za hranice 3D/externích radostí. A obavy směřované zvenčí se zdají být ohromující, stejně jako je tomu v horkém dni v posledních dnech těhotenství. Je to příliš mnoho, protože se soustředíte na porod svého nového já do vnějšího světa – i když nemusíte nutně chápat, že tak činíte.

Možná se divíte, proč nerozumíte tomuto porodnímu procesu. Je tomu tak proto, že nemáte žádnou pozemskou historii, která by vám pomohla pochopit, co se s vámi děje.

Váš vnější svět je znepokojující a vyčerpávající, protože vaše energie je zaměřena na vaše vnitřní zrození.

I když to pro vás není snadné období, bude mít krátké trvání. Jakmile dokončíte tento porodní proces, zapomenete, jak nepříjemné to pro vás bylo,protože následující radosti více než vykompenzují vaše současné nepohodlí.

Kdy budeš rodit? I když to můžete udělat, kdykoli si budete přát, je pravděpodobné, že k vašemu narození dojde poblíž Velikonoc, Pesachu, Ramadánu a podobných svátků. Ne kvůli nějakému náboženskému významu, ale proto, že tolik energie je zaměřeno na tyto dny na podporu všech, kteří jsou připraveni k narození.

Samozřejmě, že mnozí z vás mají otázky týkající se současných válek nebo COVIDU. My, z Vesmírů, vám připomínáme, že tomu tak je, protože starosti vám umožňují ignorovat vaše nepohodlí – něco, co jste dělali po eony ve vašem vnějším řízeném světě.

Používáte světových událostí nebo událostí mimo vás k ignorování sebe sama.

Takže si přejete něco mimo sebe, ne proto, že by vás to nutně zajímalo, ale protože vám to umožňuje znovu ignorovat vaše vnitřní potřeby. To se brzy změní, pravděpodobně v době velikonočních/Pesach/ramadánu. Zaměření na lásku tolika obyvatel Země poskytne dodatečný tlak, který potřebujete, abyste do tohoto nového světa zrodili své nové já.

Nyní se ptáte, co se stane, když se během Velikonoc/Pesach/ramadánu nenarodíte, nebo když nebudete mít dost energie na to, abyste porodily své nové já po celé měsíce? To se nestane. Odložte ten strach, stejně jako jste kdysi potřebovali odložit své obavy, že nebudete dobrými rodiči svého nového uzlíčku radosti. Jste obojí, rodiče i ten malý uzlíček radosti. Neboť rodíte sám sebe. Budiž. Amen.

Brenda Hoffman & odkaz na zdrojový web: https://lifetapestrycreations.wordpress.com/