Channeling

Channeling Matoucí rozpory

Můžete se momentálně cítit, jako by vás svět míjel. Jakoby ve vašem životě nikdo nebyl nebo je jich jen pár. Jakoby se většina izolovala. Je tomu tak z několika důvodů.

Když jste byli součástí vnějšího životního stylu, konali jste tak abyste se s ostatními propojili. Takže bylo jednoduché rozeznat jaká akce je očekávána a podle toho se chovat. Tím, že spousta vašich nejbližších momentálně jedná podle svých niterních potřeb, to vypadá jako by se většina izolovala. Začínáme naslouchat svému nitru, ale ještě mu úplně nerozumíme, proto zůstáváme v izolaci.

Ve světle války by se mohlo zdát, že tomu tak není. Že se lidé spojují a volí si strany. My z vesmíru Vám připomínáme, že válka není aktem lásky. Ti, kdo jsou zapleteni do války, fungují způsobem řízeným zvenčí. Nemůžete pochopit nebo tolerovat jejich činy a oni nemohou pochopit, proč nejste více zapojeni do domnělého řešení nebo výběru správné strany.

Selháváte v kontaktu s tímto člověkem nebo myšlenkou jen proto, abyste si uvědomili, že stojíte na kluzkém svahu spojení se svou myslí, ale ne se svým srdcem.

V následujících dnech se pravděpodobně budete cítit osamělí. Ne proto, že jste udělali něco špatného, ale proto, že už nejste řízení zvenčí, takže nemůžete reagovat tak, jak ostatní očekávají nebo chtějí. Pak si ale nejste jisti,jak chcete reagovat.

Váš svět se cítí osamělý, protože bytosti, které budou součástí vašeho kvádru, se ještě nezhmotnily a ty, které byly, se zdají ploché a bez života.

Toto je osamělý čas pro ty, kteří přijímají vnitřně řízený život. Je tomu tak proto, že když zvažujete své činy na základě svých nových, vnitřně zaměřených zpráv, posouváte svou emocionální bytost, minutu po minutě. Definovat, kdo jste je stále obtížnější.

I když máte široké parametry toho, kým už nemůžete být, stále upřesňujete, kým jste. Je to čas poletování. Představte si sebe, jako nového motýla rozvíjejícího svá křídla v květinovém poli, který se pokouší najít svou oblíbenou květinu.

Jste novou bytostí v nové zemi, která přechází z jedné emoce do druhé, i když vás světové zprávy vybízejí zaměřit se na jeden problém. Vaše vně orientované vědění se cítí provinile za to, že se na tento strach nesoustředilo, zatímco vaši vnitřní bytost nejvíce zajímá něco jiného. Vaše vnitřně řízená bytost a bývalá venkem řízená bytost soupeří o vaši pozornost.

Vně řízené entity dělají vše, co považují za nutné, aby vás vrátily do jejich spárů.“ Svět je hrozný a bez naší pomoci nepřežijete.“ Vaše vnitřní bytí vám zároveň říká, že vše je úžasně správné, a vy si pouze musíte vybrat tu správnou květinu, abyste byly v blaženosti – matoucí rozpory.

Budete to vše probírat, abyste vytvořili závěr, který je pro vás ten pravý. Co ti říká tvé srdce, abys udělal? To je jediná nutná akce. Potřebujete sledovat válečné zprávy? Potřebujete být ve své zahradě nebo tančit, tvořit nebo komunikovat se svými mazlíčky? Sledujte své vnitřní potřeby a budete na správném místě. Následujte strach a budete negovat své vnitřní bytí.

S vaším světem lásky je vše v pořádku. Nic ve světě strachu se na vás nevztahuje. Znamenají tato slova, že byste se měli nechat očkovat? Nebo byste měli sloužit své zemi ve válce? To je vaše volba. Ale poprvé na Zemi je tato volba individualizovaná namísto skupinové myšlenky. Takže ti, kteří reagují jinak než vy v důsledku svých vnitřních nebo vnějších pokynů, vás nezajímají.

Vaše současná osamělost nebude trvat věčně – o nic víc, než byla pravda, když jste byli kojenci a neměli ponětí, jak si hrát s ostatními nemluvňaty. Rozdíl je nyní v tom, že váš vývoj kompatibility proběhne během dnů místo měsíců – aniž byste zcela rozuměli jak nebo proč. Prostě bude.

I když jste nový, dospělý, jste sebe milující dítě, pokud jde o to, s kým chcete komunikovat a proč. Takže po několik dní nebo dokonce týdnů budete tuto osobu, činnost nebo květinu zkoušet, dokud nenajdete tu slavnou bytost nebo činnost, která vás vezme za srdce. Možná bude tato činnost krátkodobá, možná ne. Nezáleží na tom, protože tato činnost je odrazovým můstkem k vašim novým činům a životu.

Jste nový motýl, který nachází svou dokonalou květinu v květinovém poli. Mediální/politické vyvolávání strachu se jen málo liší od bouřky, která vám dočasně brání najít vaši ideální květinu. I když se jedná o nový svět lásky, strach ovládal vaši zemskou bytost po tolik eonů, že se přirozeně na chvíli zaměříte na strach – i když vám to nepřipadá správné.

Odvrátíte se od toho strachu, jakmile bude nepohodlí příliš velké.

Brenda Hoffman & odkaz na zdrojový web:

https://lifetapestrycreations.wordpress.com/