Channeling

Hakann: Pozitivní zaměření.

Moji nejdražší bratři a sestry,

Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.

Mám k vám velký respekt. Děláš to dobře. Došlo k nějakým zákulisním úspěchům a velmi pěkně stoupá i vědomí pozemšťanů. To je primární proměnná, na kterou se díváme: jak vědomí pozemšťanů stoupá. A tato proměnná se rychle zvyšuje, a to i způsoby, které nejsou zřejmé.

Samozřejmě chápu, že jste stále v neuvěřitelně těžké situaci. Hluboce soucítím a stále tvrdě pracujeme, abychom vám pomohli. Ale chci vám sdělit, že si vedete skvěle a že je dosahováno pokroku.

Jak jsem již uvedl dříve, pozemšťané mají neuvěřitelný přístup k tomu, co byste nazvali nadpřirozenými silami. Mnoho z nás Plejáďanů se může teleportovat, být na dvou místech najednou, stát se neviditelnými a mnoho dalších věcí. Přesto je váš psychický potenciál mnohem větší než náš. Je to prostě nerealizované. Ve skutečnosti mají pozemšťané největší psychický potenciál doslova ze všech druhů ve vesmíru.

Abych ilustroval vaši sílu, nedávno někdo na EraofLight.com napsal komentář a zeptal se mě na past na reinkarnaci a recyklaci duší. NZločinné bytosti připravily tuto past tak, že pozemšťané, kteří zemřeli, byli uvězněni a nuceni se znovu a znovu reinkarnovat do 3D Země, takže pro ilustraci vaší síly nedávno někdo na EraofLight.com napsal komentář, ve kterém se mě zeptal, zda by temné bytosti mohly stále používat jejich negativní emoce jako potravu.

My Plejáďané a další rasy s dobrým srdcem jsme tuto past poměrně nedávno oslabili, takže již není funkční. Ale když mocný pozemský pracovník světla viděl tuto otázku, uviděl tam příležitost sloužit Bohu. Strávil třicet sekund vědomou prací s námi a společně jsme úplně odstranili past na duši. Bez něj bychom to nedokázali.

Mnoho pozemšťanů je na úrovni možná 1 % své síly. Tento mocný pozemský pracovník světla měl možná 10 % jejich síly. Již tento 10% realizovaný Pozemský Pracovník Světla mohl přinést příspěvek, který žádný z nás mimozemšťanů nebyl schopen. A tohle je zdánlivě normální pozemšťan – většina lidí si o něm nebo o ní myslí, že je docela normální člověk, pokud ho potkali.

To je jeden z důvodů, proč se mé zprávy zaměřují na osobní posílení. Jste mocnější než my. Jednoduše jste ještě neodemkli ani malou část svého potenciálu. Chápeme naši roli pomoci vám překonat toto těžké období. Nicméně za řekněme 300-500 let je docela možné, že průměrní pozemšťané nebudou mít jen větší teoretický potenciál, ale ve skutečnosti budou mít více schopností odemčených a dostupných, než máme my Plejáďané. Je docela možné, že v tom okamžiku s vámi budeme pracovat bok po boku na mírových misích a misích přinášejících lásku po celém vesmíru a vy budete mít významnější a důležitější roli než my.

Přesto jste právě teď jako batole s nabitou nebezpečnou zbraní. Vaše úžasná síla má rizika. Například, kdyby dnes 99 % lidí věřilo, že se lidská civilizace zhroutí, pak by se lidská civilizace zhroutila do týdne.

Jedním z důvodů, proč jsou energie právě teď tak intenzivní, je to, že část pozemšťanů je naprosto přesvědčena, že pozemšťané jsou odsouzeni k záhubě, zatímco jiná část pozemšťanů je přesvědčena, že směřujete k úžasné, láskou naplněné 5D civilizaci. Obě strany mají tolik pozemšťanů, že dochází k silnému tlaku oběma směry. To je únavné pro všechny pozemšťany. Přesto je tato situace lepší, než kdyby všichni pozemšťané souhlasili s tím, že jste odsouzeni k záhubě, protože kdyby se to stalo, nemohli bychom vám nijak pomoci.

Ve skutečnosti mohou být temní mnohem méně mocní než vy, ale chytře vás manipulují, abyste za ně dělali svou práci. Lidem, kteří konzumují mainstreamové zprávy, se říká, že se tu a tam dějí hrozné věci. Pak to pozemšťané sledují a posilují ty hrozné věci tím, že se na ně zaměřují. Je to, jako by temné síly přiměly vás, pozemšťany, udeřit sami sebe. Používají vaši vlastní sílu, aby vás drželi dole, tím, že vás povzbuzují, abyste se na to dívali, a tím posilují negativní věci.

To je jeden z důvodů, proč jsme s Tuniou trochu váhali s odpovědí na zpravodajské otázky, které by vás zaměřily na temné síly. Pozemšťané jsou tak mocní, že na co se zaměří, to zmocní. Mnohem raději bychom tedy mluvili o úžasné 5D společnosti založené na lásce, o které si skutečně myslíme, že přichází, než o ďábelských plánech, které mají někteří hanební lidé. Pokud se na tyto plány zaměříte, posílíte je.

Samozřejmě je dobré udělat si nějaké studium, abyste získali širokou představu o tom, co se děje ve světě. Až budete mít obecný přehled o tom, co se děje, pak doporučujeme studovat plány temnoty jen tehdy, jste-li například politik s dobrým srdcem a potřebujete tyto věci ke své práci znát.

Pokud ostatní lidé potřebují provést svůj počáteční průzkum, aby pochopili, co se děje ve světě, je to samozřejmě v pořádku. Ale nedoporučujeme vám tlačit na své bližní, aby se podívali na plány temnoty. Problém je v tom, že to posiluje plány temnoty. Pak je tu problém, že mnoho z nich v tuto chvíli jednoduše nemá potřebnou úroveň vědomí a duševního zdraví, aby pochopili, co se ve světě děje. Jak tedy můžete místo toho pomoci svému bližnímu? Pomůžete jim tím, že jim dáte lásku a laskavost, což zahrnuje opravdové naslouchání jim.

Slibuji vám, že pozemšťané skutečně směřují k úžasné 5D společnosti založené na lásce. Otázkou je, jak dlouhá a jak kamenitá ta cesta bude. My Plejáďané někdy nezmiňujeme určité věci nebo perspektivy, protože ještě nezvládáte vidět všechny perspektivy najednou, ale nelžeme. I kdybychom byli nějak nakloněni lhaní, neudělali bychom to, protože by to porušilo vaši svobodnou vůli, protože nesouhlasíte se lhaním. Takže ano, opravdu míříte do úžasné 5D společnosti založené na lásce. Temní spřádají plány, ale ne, temní nevyhrají.

Takže, na co se soustředíte, posilujete. Měli bychom se pak věnovat pozitivnímu zaměření, tj. měli bychom se soustředit pouze na pozitivní věci a soustředit se pouze na to, co chceme vytvořit?

Ano, ale pouze pokud dokážete zaměřit své vědomí i podvědomí na pozitivní věci. Vaše vědomí i podvědomí posilují vše, na co se soustředíte. Vaše duše hraje velkou roli při určování toho, co se děje ve vašem osobním životě, ale kolektivní směřování lidstva je určováno mnohem více vědomím a podvědomím pozemšťanů.

Mnoho z vás pozemšťanů má jen polovinu tohoto obrázku. Chápete, že je důležité zaměřit se na pozitivní věci. Přesto přehlížíte, že vaše podvědomí je přinejmenším stejně silné jako vaše vědomá mysl. Nepomůže vám pokusit se donutit svou vědomou mysl, aby se zaměřila na něco pozitivního, pokud je vaše podvědomí zaměřena na něco negativního. V tomto případě stále posilujete negativní.

Předpokládejme například, že se něčeho bojíte nebo se zlobíte. Pak by vám nesloužilo k tomu, abyste se nutili soustředit se na něco šťastného, ​​protože tím byste svůj strach nebo hněv jen zatlačili do podvědomí, kde byste ho dále posilovali.

V tomto případě by bylo lepší pracovat například přímo na svém strachu. Můžete být jen plně přítomni svému strachu a vědomě jej svědčit bez posuzování a bez snahy jej změnit nebo potlačit. Cokoli cítíte, léčíte se. To léčí strachy a bolest a takzvané negativní emoce mnohem rychleji, než si myslíte.

Nebo můžete dělat expoziční terapii, kde se pomalu vystavujete tomuto strachu, kousek po kousku. Kniha, „kurz zázraků“, také obsahuje několik skvělých nástrojů, jak se vypořádat se strachem. Youtuber Aaron Abke má skvělý úvod k tomuto textu.

Obecně platí, že kdykoli se cítíte spouštěni nebo rozzlobení nebo rozrušeni nebo něco odsuzujete, pak je to znamení, že ve vašem podvědomí může být něco, co by mohlo využít léčení. Ano, léčení všech vašich spouštěčů a bolesti je dlouhý proces, ale je velmi cenný. Hlavním důvodem, proč je tento channeler dobrý v channelingu, je to, že tímto procesem strávil doslova roky. To byla jeho hlavní duchovní technika.

Investování let může znít jako příliš mnoho práce, ale i když se jen trochu uzdravíte, váš život se znatelně zlepší. Není to tak, že odměna přichází až na konci. Každý kousek léčení, který uděláte, o dost zlepší váš život. Vaše vědomá mysl se vás může snažit přesvědčit, že léčení je nekonečný proces, ale to není pravda – v určitém okamžiku budete mít týdny nebo měsíce, kdy se neobjeví žádná stará bolest nebo spouštěče a váš život bude o tolik lepší, než je nyní.

Pokud se však vaše vědomí a podvědomí aktuálně cítí šťastné, pak vám neslouží k tomu, abyste aktivně hledali starou bolest nebo staré trauma. To by opět znamenalo posílení něčeho, co si možná nebudete přát posílit. Pokud je ve vás právě teď přítomná stará bolest nebo byla ve vás přítomna před pár hodinami, ano, zaměřte se na ni a vyléčte ji. Pokud ve vás dnes není přítomna stará bolest, pak ji nemusíte hledat.

Nebo jinak řečeno, buďte přítomni všemu, co se objeví. Pokud je to radost, buďte přítomni s radostí. Pokud je to bolest, buďte přítomni bolesti. Pokud meditujete a objeví se bolest, myslíme si, že je prospěšné ji vědomě pozorovat, spíše než se ji snažit potlačit.

Vyrovnání vašeho vědomí s vaším podvědomím je jedním z hlavních kroků ve vašem duchovním růstu, který děláte tím, že se uzdravíte. Vyrovnání vašeho vědomí s vaší duší je dalším důležitým krokem, který děláte tím, že se opakovaně ptáte své duše, co chce, a pak to děláte, nebo alternativně důsledným následováním své intuice a radosti. A sladit své vědomí s Bohem je dalším krokem, který vychází z pouhého slova: "Bože, můj život je tvůj, použij mě, jak chceš."

Jakmile uděláte všechny tyto věci, budete podobní tomu 10% realizovanému světelnému pracovníkovi a budete schopni dělat určité věci, které my Plejáďané neumíme. Možná se ještě nebudete moci teleportovat, ale budete schopni provádět hlubokou životní práci, která mění Zemi. Budete moci sloužit Bohu významným způsobem. A budete se cítit intenzivně a neodmyslitelně spokojeni a pocítíte hlubokou lásku k sobě a celé existenci. Budete mít klid.

Takže, abychom to dali dohromady:

Ať se vaše vědomá a podvědomá mysl zaměří na cokoli a v čem pociťujete emoce, posilujete. Obecně je prospěšné pro vás i pro pozemšťany zaměřit se na pozitivní věci. Pokud je vaše vědomá a podvědomá mysl momentálně šťastná, pak by vám nesloužilo zapnout zprávy a dozvědět se, že se na druhém konci světa děje něco hrozného. Většině z vás by také neposloužilo ke studiu některých částí plánů temných sil, kromě získání obecné představy o tom, co se ve světě děje.

Všimněte si, že vaše podvědomí také zmocňuje věci. Pokud tedy prožíváte tzv. negativní emoce, neslouží vám to k tomu, abyste se nutili soustředit se na to pozitivní. V tomto případě vyléčte svou bolest a tím vyléčíte i své podvědomí.

Doufám, že to pomůže. Pokud si přejete objasnění jakéhokoli bodu, neváhejte se zeptat. Tunia a já plánujeme udělat kompletní Q a A kolem začátku každého měsíce. Jasně řekneme, kdy ten čas nadešel a kdy jsou dotazy vítány. Pokud však máte kdykoli skutečně palčivou otázku, můžete ji zveřejnit jako komentář a channeler na ni může odpovědět.

Miluji tě moc. Vždy mě těší příležitost podělit se s vámi o svůj pohled na věc. Děkuji. A opět si vedete skvěle a jste úžasně mocné bytosti.

Tvůj hvězdný bratr,

Hakann

Pro éru světla

** Kanál: A.S.

Publikováno dne 15.08.2022 EraOfLight

https://eraoflight.com/2022/08/15/hakann-positive-focus/

https://www.youtube.com/watch?v=VYD66PjYqDc