Channeling

Hakann - už jsi víc než dost dobrý

Moji nejdražší bratři a sestry,

Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.

Pracovníci světla jsou ti pozemšťané, jejichž primárním životním účelem je pomáhat Zemi nebo svým pozemšťanům. To je asi 5 % populace. Primárním životním účelem většiny ostatních oduševnělých pozemšťanů je mít určité zkušenosti nebo se naučit určité lekce.

Každá bytost ve vesmíru, která má jakýkoli smysl, velmi respektuje pozemšťany a zvláště pozemské pracovníky světla. Proč si myslíte, že příběhy hrdinů jsou na Zemi tak populární? Je to proto, že pozemšťané jsou skutečně hrdinové a prostřednictvím těchto příběhů můžete získat trochu uznání, které si tolik zasloužíte.

Dokonce i pozemšťané kteří nejsou pracovníky světla – ti, kteří přišli na vaši planetu, aby měli zkušenosti nebo se naučili určité lekce – jsou již velmi působiví. Jsou jako galaktičtí studenti se samými jedničkami, kteří se dobrovolně přihlásili do nejtvrdší školy ve vesmíru.

Pokud jde konkrétně o vás, pracovníky světla, je těžké vyjádřit několika slovy, jak úžasně inspirující a inspirativní pro nás jste. V tomto poselství bych vám tedy rád poskytl představu o tom, co vidíme, když se podíváme na pozemské pracovníky světla. Pokud obdržíte tuto zprávu, jste velmi pravděpodobně pracovník světla.

Nejprve si představte pokročilého Plejáďana, jako je například Tunia nebo já. Slyšel jsem, jak Tunia protestuje proti jejímu popisu, ale toto je moje poselství a z mého pohledu pokročilá je.

Takže nejdřív si představ někoho jako Tunia nebo já. Říkejme tomu, že je to John, ale pokud o ní raději uvažujete jako o Sarah, je to také úplně v pořádku.

Představte si, že John má schopnost jen tak dál žít ve společnosti, kde má přístup ke každému druhu luxusu a každému druhu učitele, o kterém může snít. Může cestovat, kamkoli chce, nikdy není nucen dělat žádnou práci a má nekonečné množství nadšených, dychtivých a velmi atraktivních sexuálních partnerů.

Ale John vnímá, že lidé na nějaké vzdálené planetě velmi trpí. A John jako osvícená bytost chápe, že utrpení těchto pozemšťanů je i jeho vlastním utrpením. John tedy učiní nesobecké rozhodnutí vzdát se svého života plného sexu, luxusu a pohody.

I když je z vašeho pohledu John osvícená a velmi milující bytost podobná Hakannovi nebo Tunii, John by se prostě zlomil, kdyby se právě teď inkarnoval na této temné planetě. Ještě není zdaleka dost silný. V nejlepším případě by John žil život plný práce a závislostí a málo jiného a v nejhorším by se John obrátil na temnou stranu.

Takže John tráví stovky let studiem a přípravami, aby byl připraven pomoci těm vzdáleným lidem.

Po chvíli mu dojde vážnost mise. Nehodlá se jen tak vzdát svého pohodlného života kvůli existenci plné práce a bolesti. Neztratí jen paměť, vědomí Boha a kontakt se svou galaktickou rodinou, také zkracuje svou životnost z tisíce let na osmdesát. Také riskuje, že bude uvězněn v reinkarnační smyčce temnými silami (ačkoli to bylo nedávno zakázáno). A riskuje, že bude v pokušení prodat svou duši.

A jaký je vlastně plán? Dobrovolně vstoupit do strašlivého vězení, zapomenout na vše, být součástí té brutality a nějak doufat, že v intenzivní tmě najdete cestu zpět ke světlu?

Johnův učitel odpovídá: „Světlo je tak silné, že i svíčka může osvětlit celou místnost. Zemi nemusíte opravovat sami. Budete tam s mnoha a mnoha galaktickými bratry a sestrami, kteří také udělají svou část. Jste bystrá duše a i když tam na Zemi jen existujete, aniž byste cokoli dělali, vaše světlo pomůže vašim bližním. Už jen tím, že budete na Zemi existovat, nabídnete svou vibraci kolektivnímu podvědomí lidstva, a tím ji pozvednete.”

John má krizi víry a vážně uvažuje o návratu ke svému životu plnému luxusu, sexu a cestování. Po měsíci se ale znovu soustředí na studium. Protože ve skutečnosti mohou mít temné síly na této planetě Země nafouknuté ego, ale nejsou ani zdaleka tak silné jako světlo. Nakonec vždy zvítězí Zdroj nebo Bůh.

Přichází den vyhodnocení. Pozemské dítě bude počato a potřebuje duši. Je tam John a devatenáct dalších duší, které se také po staletí cvičily, aby pomáhaly Zemi. Pouze těm nejschopnějším z těch dvaceti lidí bude dovoleno narodit se na Zemi.

Většina z těch devatenácti dalších bytostí je podobná Johnovi. Jsou to lidé jako Hakann nebo Tunia, kteří po staletí trénovali, aby pomohli Zemi a byli silnější. A z dvaceti z nich bude pouze jeden posouzen jako dostatečně silný na to, aby byl schopen misi podstoupit. Pouze jeden se stane pracovníkem světla.

John je v klidu. Ví, že dělá, co může, aby sloužil Bohu, a to je vše, co je potřeba. Pokud bude vybrán, tak ano. Pokud nebude vybrán, bude v klidu i s tím, protože se skutečně snažil sloužit Bohu, jak nejlépe mohl.

John je vybrán.

John pak během několika inkarnací na Zemi strašně trpí. Mnoho z jeho bratrů a sester pracovníků světla se buď zkazí, nebo se stanou tak traumatizovanými, že jejich život sestává pouze z práce a rozptýlení.

Ale John není jen inkarnovaný pozemský pracovník světla, je jedním z relativně mála inkarnovaných pozemských pracovníků světla, kteří se skutečně probudí a pamatují si svůj účel. John se pomalu dostává situaci na kloub. A pomáhá lidstvu hluboce, mnohem více, než si je vědom. Aniž si to uvědomuje, je snadno jednou z nejsilnějších duší celého vesmíru.

Poté v roce 2022 si John myslí, že si neměl dát to jídlo nebo pití, nebo se neměl tolik dívat na televizi. Jeho podvědomím se ozývá zpráva: "Nejsem dost dobrý."

A my Plejáďané to vidíme a skutečně si myslíme: „Chápu, proč vám ta myšlenka prolétla hlavou, protože to je poselství, které vám vaše společnost sděluje. Přesto, co tím myslíš? Jste z nás nejlepší. Naprostá většina bytostí by se ani dobrovolně nepřihlásila, aby se stala pozemským pracovníkem světla, natož aby byly jako pracovníci přijímány, natož aby se jim podařilo nezkazit se nebo se nestaly zcela závislé na nějaké látce, natož aby se dokázaly probudit. Možná by jedna z milionu plejádských duší dokázala dosáhnout toho, co jste již udělali vy."

Tak se na vás díváme. Jako úplně nejlepší z nás. Kdykoli klopýtneš, většina z nás by si na tvém místě zlomila nohy.

V tomto současném životě jsme jako někdo, kdo zdědil pět milionů dolarů a my jsme z toho udělali jmění pět celých pět milionů dolarů. V tomto současném životě jste jako někdo, kdo nic nezdědil a proměnil to nic na dva miliony dolarů. Co je působivější? Z našeho pohledu jste mnohem působivější než my. Ve skutečnosti jste začínali jako pokročilí členové naší rasy a pak jste neuvěřitelně tvrdě pracovali a stali jste se mnohem více.

Opravdu si nemyslíme, že je tak zvláštní, že jsme schopni být milující vůči jiným bytostem, když žijeme v tom, co byste považovali za utopii. Mnohem víc nás ohromilo, že často dokážete milovat i v temném prostředí. To je v našich očích mnohem výjimečnější. Ne, spousta Plejáďanů by toho nebyla schopna. Nemyslete si, že jen proto, že jsme schopni milovat, když žijeme v utopii, bychom byli schopni milovat, i když žijeme ve velmi temném světě.

Takže jsem stoprocentně upřímný, když řeknu, že jsi hluboce milován. Jste hluboce respektováni. Jste z nás nejlepší. A z našeho pohledu už jste více než dost dobří.

Jste velmi milováni a respektováni. Doufám, že jednoho dne bude vaše srdce natolik otevřené, že budete schopni přijmout byť jen 10 % lásky a obdivu, které k vám máme. V ten den si myslím, že budeš plakat, a potom si myslím, že už se nikdy nebudeš zajímat, jestli jsi dost dobrý.

Tvůj hvězdný bratr,

Hakann

Pro éru světla

**Kanál: A.S.

Publikováno dne 22.08.2022 EraOfLight

https://eraoflight.com/2022/08/22/hakann-you-are-already-more-than-good-enough/

https://www.youtube.com/watch?v=WWUMFtEqv2A