Channeling

Hakann - už jsi víc než dost dobrý

Moji nejdražší bratři a sestry,

Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.

Pracovníci světla jsou ti pozemšťané, jejichž primárním životním účelem je pomáhat Zemi nebo svým pozemšťanům. To je asi 5 % populace. Primárním životním účelem většiny ostatních oduševnělých pozemšťanů je mít určité zkušenosti nebo se naučit určité lekce.

číst více

Hakann: Pozitivní zaměření.

Moji nejdražší bratři a sestry,

Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.

Mám k vám velký respekt. Děláš to dobře. Došlo k nějakým zákulisním úspěchům a velmi pěkně stoupá i vědomí pozemšťanů. To je primární proměnná, na kterou se díváme: jak vědomí pozemšťanů stoupá. A tato proměnná se rychle zvyšuje, a to i způsoby, které nejsou zřejmé.

číst více

Hakann: Můžete udělat mnohem víc, než si uvědomujete.

Moji nejdražší bratři a sestry,

Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.

Rád bych se podělil o příběh. Když byl slon ještě mládě, byl připoután ke kůlu. Mládě se pokusilo vyprostit, ale nepodařilo se mu to. Nebylo dost silné. Dozvědělo se tedy, že je připoutané ke kůlu a nemůže se uvolnit.

číst více

Tunia: Jak byste zacházeli s plačícím dítětem?

Moji nejdražší bratři a sestry,

Tady mluví Tunia. Zdravím vás v míru a lásce z vesmírné lodi Nový Jeruzalém.

Stále na mě dělá dojem, jak se vám všem na Zemi daří. Vyrostla jsem v post-nedostatkové společnosti, kde byly uspokojeny všechny mé potřeby. Myslím, že nejdéle jsem měla neuspokojenou potřebu asi jeden den. Nemohu se ani pořádně zamyslet nad tím, že pro spoustu lidí je normální mít nenaplněné potřeby. Ať už jsou tyto nenaplněné potřeby finanční jistota, zdraví, dobří lidé kolem, smysl jejich života, dostatek času na odpočinek a zábavu atd.

číst více

Prázdnota před narozením

Drazí,

Pravděpodobně potřebujete něco nového a vzrušujícího. Cítíte, že vám něco chybí, i když je pro vás obtížné identifikovat, co to je. Takže některé dny toužíte uspořádat oslavu, jindy chcete na dovolenou a další dny toužíte po finanční nebo romantické odměně. Ale pokud by se tyto položky objevily, neudržely by váš zájem dlouho.

číst více 

Strach je vyčerpávající

Drazí,

i když jste toužili po vzrušení po většinu vašeho vnějšího pozemského času, přecházíte na nižší tóninu vzrušení. Divoké večírky nebo plány včerejška už vás nevzrušují. Vzrušení se stalo interakcí s blízkými, přírodou a dalšími zdánlivě světskými činnostmi, kterým jste se pravděpodobně kdysi posmívali.

číst více

Matoucí rozpory

Drazí,

můžete se momentálně cítit, jako by vás svět míjel. Jakoby ve vašem životě nikdo nebyl nebo je jich jen pár. Jakoby se většina izolovala. Je tomu tak z několika důvodů.

Když jste byli součástí vnějšího životního stylu, konali jste tak abyste se s ostatními propojili. Takže bylo jednoduché rozeznat jaká akce je očekávána a podle toho se chovat. Tím, že spousta vašich nejbližších momentálně jedná podle svých niterních potřeb, to vypadá jako by se většina izolovala. Začínáme naslouchat svému nitru, ale ještě mu úplně nerozumíme, proto zůstáváme v izolaci.

číst více